Комфорт у роботі: як вибрати ідеальне офісне крісло

Не в останню чергу комфортність робочого місця залежить від меблювання.

Не в останню чергу комфортність робочого місця залежить від меблювання.

При цьому запорукою продуктивної роботи є гарне офісне крісло, адже працівник може проводити весь день у сидячому положенні. Крісло повинно бути не тільки презентабельним, але й зручним, ергономічним та функціональним.

Основні критерії 

Якщо ви вирішили купити офісне крісло, зверніть увагу на наступні фактори:

  1. Місце для сидіння — воно має бути відносно жорстким: занадто м'яке крісло може призвести до сутулості, а жорстке незручне. Офісне крісло повинне мати механізм регулювання висоти, при цьому найкомфортніша висота сидіння — висота гомілки.
  2. Підлокітники — якщо під час роботи з бумагами або за комп’ютером лікті повинні лежати на підлокітнику, кисть руки — на столі, висота підлокітників розраховується виходячи з прямокутного положення рук. Якщо підлокітники будуть використовуватися лише під час перерв, можна підібрати варіант зі змінними елементами. Крісла офісні без підлокітників підходять для відвідувачів.
  3. Форма спинки — максимальный комфорт забезпечує спинка, що дублює анатомічні вигини людини та підтримує поперек. 
  4. Механізм гойдання — дозволяє зняти м'язову напругу під час роботи за комп’ютером. Існує декілька механізмів регулювання, за допомогою яких можно відібрати найбільш зручне положення.

Фото https://aklas.ua/. Крісло Новий Стиль Malta

Оптимальні типи крісел для різної аудиторії

При виборі офісного крісла необхідно також враховувати, хто на ньому буде сидіти. З цієї точки зору виділяють меблі для керівника, персоналу, відвідувачів та конференц-залу. Наприклад, в меблевому магазині aklas.ua можна підібрати ідеальний варіант для конкретного призначення.

Найбільш презентабельним має бути крісло для керівника. У нього, як правило, естетична зовнішня обробка — основа з хромованого металу, обивка зі шкіри. У таких моделей є багато додаткових регулювань: висота сидіння, спинки та підлокітників; глибина сидіння; зміна кута нахилу спинки. Це пов’язано з тим, що керівники відділів та підприємств можуть проводити на робочому місці набагато більше часу, ніж підлеглі.

Фото https://aklas.ua/. Крісло АКЛАС Дрім

Крісло для персоналу має більш просту конструкцію: базові механізми регулювання, скромніший зовнішний вигляд, мінімальна комплектація. В подібних моделях підголівник зустрічається рідко — вважається, що він провокує бажання покласти голову та задрімати. За зручність та ергономічність крісла відповідають якісні спинка та сидіння. 

Найпростіші за конструкцією та найдоступніші за бюджетом — це крісла для відвідувачів і для конференцій. Оскільки вони не використовуються для тривалого сидіння однієї людини, широкий спектр регулювань їм не потрібен. Крім того, подібні меблі можуть мати не колісну базу, а стійкі ніжки з пластиковими заглушками. Головні критерії вибору в цьому випадку — практичність та привабливість.

Наостанок згадаємо кілька найвідоміших виробників, що виготовляють офісні меблі. Високою якістю та естетичністю відрізняються крісла таких брендів, як RICHMAN, АКЛАС, Primteks Plus, Barsky, Signal, Новий стиль.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: