Купівля нової шафи – це крок, на який ви йдете в тому разі, якщо місткості наявної не вистачає і це цілком логічно. Коли невелика квартира або ж сім’я збільшилась та і за інших обставин може знадобитись придбати більшу систему зберігання. В сьогоднішньому нашому матеріалі разом розберемося, як же обрати шафу-купе, адже вона є найбільш зручною та практичною.
Різні кімнати – різні шафи
Коли обираєте шафу, то вже певно, розумієте для якої саме кімнати. Скоріш за все це не єдина ваша система зберігання речей, тому для різних приміщень своя специфіка. Перш за все, відрізнятиметься наповнення. Отже, варіанти:
- спальня – точно потрібні полички та бажано ящики. Конструкція може бути пряма або кутова – все залежить від наявного вільного простору. Штанга для речей – далеко не обов’язковий елемент;
- коридор – тут скоріш за все шафа буде виконувати роль і передпокою, тобто може мати місце для сидіння та відкриті панелі для гачків, на які вдасться вішати верхній одяг. Добре, якщо передбачені сітчасті кошики для взуття та великі полички для сезонних речей;
- вітальня – це доволі простора кімната, тому і шафа може бути більшого розміру. Варто передбачити додаткові модулі з відкритими поличками. Що стосується внутрішнього наповнення то можна обирати доволі різноманітне.
Купити шафу-купе в цьому магазині https://skladmebliv.ua/ua/shafy-93/shafykupe-14 буде правильним рішенням, адже вашій увазі великий вибір модифікацій та конструкцій в одному місці.
Вид та стиль шафи купе
Варто зазначити, що для більшості квартир підходять корпусні шафи, які мають бокові стінки, дах і підлогу. Хоча виробники можуть пропонувати і вбудовані моделі. Все ж повернемось до корпусних. Вони бувають прямі, кутові та модульні. Перший варіант – класичний. Пряма шафа підійде до будь-якої кімнати, а обрати її саме в тому розмірі який вам потрібен – не проблема.
Кутова – цікавий варіант, якщо простір доволі обмежений і є лише кут. Та в тих випадках, коли немає вільної стіни для встановлення прямої необхідної місткості. Кутові конфігурації мають великий об’єм, тому є практичним рішенням для великої сім’ї.
Модульні шафи – це одне з найцікавіших рішень на сьогодні. Вони являють собою комбінації звичайної прямої шафи з приставними елементами. Загалом, особливістю всіх модульних меблів є те, що їх конфігурацію можна збирати, як конструктор. У випадку з шафами те ж саме. Приставки до бокових частин переважно представлені відкритими поличками. З їх допомогою вдасться збільшити розміри і дещо підкоригувати дизайн.
Що стосується стилістики, то її, в першу чергу, визначає фасад. Він може бути:
- простим. Такий самий як і весь корпус;
- дзеркальним. Поверх дверей монтуються великі дзеркала. Вони можуть займати весь фасад повністю або лише одні двері;
- з фотодруком. Ця технологія дозволяє отримувати красиві та дуже яскраві дизайни.
Стилістику варто підбирати, виходячи з того, який дизайн вже наявний в вашій кімнаті. Важливо, щоб не було дисонансу.
На замовлення чи готову: яку шафу-купе краще купити
Зазвичай в магазинах є чимало готових варіантів, але це не підійде якщо:
- маєте нестандартні габарити приміщення або в нього певні конструктивні особливості, що потрібно врахувати при створенні шафи;
- потребуєте значної висоти, ширини, глибини. Якщо в каталозі готового таких рішень немає, то доведеться замовляти;
- хочете втілити свої ідеї щодо дизайну. В першу чергу це стосується фасаду.
Однак врахуйте, що виготовлення займає до 14-30 днів часу, все залежить від того. Наскільки нестандартне рішення бажаєте втілити.
Натомість готові шафи – це значно швидше та зручніше. Дуже часто в магазинах є декілька варіантів конфігурацій за розмірами, доступний вибір наповнення. Також можна підібрати той варіант фасаду, який вам до вподоби. Деталі зазначаються в картці товару. Коли обиратимете в межах однієї модифікації, зможете знайти цікаву комбінацію елементів, але при цьому вони не вважатимуться індивідуальним замовленням. Це значить, що виготовлення буде доволі швидким. Тому варто в першу чергу уважно поставитись до вибору магазину, адже від нього залежить швидкість виготовлення і зручність користування меблями у подальшому.