В чому особливості та відмінності різних моделей сушарок для рушників для ванної кімнати

Сьогодні ванну кімнату будь-якої квартири чи заміського котеджу неможливо уявити без функціональної та водночас стильної рушникосушки, яка зазвичай відрізняється компактними розмірами, проте відмінно осушує повітря та нагріває його до комфортної температури з настанням опалювального сезону.

Сьогодні ванну кімнату будь-якої квартири чи заміського котеджу неможливо уявити без функціональної та водночас стильної рушникосушки, яка зазвичай відрізняється компактними розмірами, проте відмінно осушує повітря та нагріває його до комфортної температури з настанням опалювального сезону. Сучасна сушка для рушників у ванну не використовує багато теплової чи електричної енергії, однак завдяки оригінальній конструкції дозволяє висушити багато речей, включно з мокрими рушниками, хустинками чи щойно випраними вологими шкарпетками. Завдяки нагрітій до певної температури поверхні сушарка для рушників забезпечує створення належного мікроклімату у ванній кімнаті та запобігає утворенню плісняви та грибків на її стінах через надмірну вологість.

За якими показниками розрізняються сушки для рушників

Перед тим, як вибрати рушникосушку для ванної кімнати варто звертати на особливості її підключення до джерела тепла чи енергії – за даним критерієм сушка для рушників може бути електричною чи водяною. В першому випадку сушка нагрівається завдяки електричному ТЕНу, вмонтованому всередині та підключається до звичайної електричної розетки, в той час, як водяні моделі сушок є конструктивним елементом опалювальної системи квартири чи будинку і нагріваються завдяки циркуляції теплоносія (найчастіше звичайної технічної води).

Крім того, перед тим як вибрати рушникосушку варто звернути увагу на:

  • матеріали, з яких виготовлено основу нагрівального пристрою для ванни. Найбільш поширеними в побуті є сушки для рушників, які виготовлено з нержавіючої сталі, більш дорогими є моделі, що виготовлено з кераміки, латуні чи міді;

  • можливі варіанти для підключення сушки до діючої системи подачі теплоносія (тип підключення може бути кутовим чи верхнім, ніжнім або бічним - правим чи лівим);

  • спосіб монтажу (встановлення) сушки. Сучасна сушарка для рушників водяна може бути підлоговою або настінною, в той час, як сушарки для рушників електричні є більш портативними виробами.

Якими є переваги водяних рушникосушок

Більшість побутових водяних рушникосушок виготовлені у формі зигзагоподібного приладу – т.з. змієвика. Серед переваг, які має сушарка для рушників водяна варто відмітити велику різноманітність та варіативність таких виробів, які за умови правильного вибору будуть максимально точно відповідати дизайнерському інтер’єру ванної кімнати.

Крім того, такі нагрівальні пристрої є достатньо економними та не потребують додаткових витрат для їх експлуатації (водяні рушникосушки працюють на основі тепла, отриманого від звичайного теплоносія, який циркулює в системі опалення). Незаперечною перевагою водяних моделей є також їхня абсолютна безпека в поєднанні з великими терміном служби (конструкція водяної рушникосушки по суті є товстостінною металічною трубою, термін служби якої практично необмежений).

Деякі плюси та мінуси електричних моделей сушок для рушників     

Сучасні рушникосушки електричні характеристики мають дещо інші, адже на відміну від водяних моделей, які можуть ефективно функціонувати тільки при включеній системі опалення, в електричних моделях джерело тепла формується завдяки спеціальному нагрівальному елементу – ТЕНу або електрокабелю. Суттєвою перевагою електричних моделей рушникосушок є можливість їхньої роботи впродовж цілого року.

Крім того, в таких пристроях доступна опція регулювання потужності, враховуючи що всередині електросушарки для рушників звичайний нагрівальний ТЕН та можливість для включення в будь-який час та на будь-який часовий проміжок.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: