Кого особливо часто кусають комарі?

Дослідження підтверджують, що деякі люди особливо часто привертають увагу комарів. Детальніше у матеріалі.

Дослідження підтверджують, що деякі люди особливо часто привертають увагу комарів. Детальніше у матеріалі.

Високі люди. Вчені констатують, що комарі «люблять» людей, які виділяють багато вуглекислого газу. У високих людей легені зазвичай більші, тому вони вдихають більше повітря і, відповідно, видихають більше двоокису вуглецю. Тому комарі липнуть до фізично розвинених і великих людей.

Вагітна жінка. Причина того, що їх часто атакують крилаті кровопивці, теж полягає в підвищених викидах вуглекислого газу. У вагітних жінок це відбувається, тому що вони практично дихають за двох.

Спортсмени. Під час вправ виробляється молочна кислота, яка в основному виводиться з потом. Комарі люблять цю речовину, і тому схильні кусати фізично активних людей.

Любителі пива. Існують дослідницькі дані про те, що люди, які вважають за краще пиво як алкогольний напій, частіше виявляються укушеними комарами, ніж люди, які не вживають алкоголь.

Люди з першою групою крові. Вчені встановили, що люди з першою групою крові жаляться комарами в два рази частіше, ніж власники другої групи крові (люди з третьою групою знаходяться десь посередині). Дослідники констатують, що 85% людей виділяють через шкіру хімічні речовини, які служать «маяком» для комарів. Тих, хто входить в число 15% людей, які не виділяють даних речовин, комарі ігнорують.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: