Ніяких розводів: два головних секрети, як бездоганно помити вікна та дзеркалах

Досвідчені домогосподарки і фахівці клінінгових компаній сходяться на думці, що жодна жінка не хоче, щоб після багатогодинного прибирання на скляних поверхнях все одно залишалися сліди від пальців, шматочки ворсу або локони волосся.

Він розкриває секрет, як правильно мити вікна і дзеркала до бездоганної чистоти.

Як мити вікна без розводів — використовуйте натуральний засіб

Експерт з прибирання Максин Дуайер ділиться з господинями ефективним способом прибирання скляних поверхонь і розповідає, як мити вікна без розводів за допомогою двох копійчаних інгредієнтів — води і мила.

Вам потрібно розчинити в теплій воді таку кількість мила, щоб з’явилася піна. Далі змочити в цьому розчині швабру для миття вікон або ганчірку і ретельно прибрати весь бруд зі скла. 

Корисний лайфхак: не потрібно мити відразу все вікно, очищайте скло поетапно, розділяючи його на 3 частини і починаючи зверху.

Після того як перша ділянка буде оброблена, потрібно змочити швабру або ганчірку в чистій воді і змити мильну суміш. Фінальний штрих — витерти мікрофіброю вікно насухо.

Як мити дзеркала без розводів — найпростіший метод

Мало хто з господинь знає, як правильно мити дзеркала — майже всі використовують дорогі спреї з магазину, від яких потім у ванній кімнаті неприємно пахне «хімією». Джон Катс (експерт з MeandMyGlass) говорить, що для ідеальної чистоти дзеркал досить просто витерти їх вологою ганчіркою, щоб всі плями на склі розмокли, а потім «пройтися» мікрофіброю, здійснюючи кругові рухи — так у вас вийде відполірувати дзеркало без використання будь-яких сторонніх миючих засобів.Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: