Онук Ротару вперше прокоментував втечу з України

Онук знаменитої української співачки Софії Ротару разом із шістьма українцями намагався виїхати до Молдови. Їх затримали.

Онук співачки Софії Ротару Анатолій Євдокименко, якого на початку березня затримали прикордонники під час незаконного перетину кордону, розповів, чому хотів виїхати за кордон. Про це він   в інтерв’ю Deep House London.

Так, Євдокименко, який будує музичну кар’єру під псевдонімом SHMN і якому таки вдалося залишити Україну, заявив, що був змушений виїхати, щоб розпочати нове життя.

“З початком війни я був змушений залишити країну, щоб розпочати нове життя. Вже понад шість місяців я живу життям справжнього кочівника, яке багато чому мене навчило і дала новий погляд на життя”, – сказав він.

Водночас онук Софії Ротару висловив співчуття сім’ям загиблих унаслідок повномасштабного російського вторгнення.

“Цей рік, безперечно, був найскладнішим роком у моєму житті, але також і самим перетворюючим, я маю сказати. Більше того, це був воістину руйнівний і трагічний рік для всього народу України, мої співчуття всім сім’ям, які втратили своїх близьких у розпал цієї війни”, – підсумував артист.


Джерело: glamour.kyiv.ua

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: