Як випрати штори, щоб не довелось гладити

Штори відіграють важливу роль в інтер’єрі, створюючи атмосферу затишку та стилю. Однак після прання вони часто вимагають прасування, щоб виглядати бездоганно. Але що, якщо ми розповімо вам про методи прання, які допоможуть уникнути потреби у прасуванні?

ПРАВИЛЬНО ВИБИРАЙТЕ ПРОГРАМУ ПРАННЯ

Перед тим, як почати прання, зверніть увагу на етикетку на шторах. Якщо прання в машині дозволяється, виберіть «Ділікатне прання» або «Ручне прання». Вони забезпечать більш дбайливе ставлення до тканини та допоможуть уникнути скручування чи пошкодження матеріалу.

ВИКОРИСТОВУЙТЕ М’ЯКИЙ МИЮЧИЙ ЗАСІБ

Для прання штор вибирайте м’який та ніжний миючий засіб, призначений для делікатних тканин. Уникайте використання відбілюючих засобів або засобів з агресивними хімічними складами, щоб зберегти колір та якість тканини.

ОПТИМАЛЬНЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ МАШИНКИ

Не перевантажуйте машину під час прання штор. Постарайтеся завантажити лише кілька штор одночасно, щоб уникнути складок та м’ятості. Це також дозволить воді вільно циркулювати та ефективніше очистити тканину.

ДЕЛІКАТНЕ СУШІННЯ

Після прання рекомендується використовувати програму «Ділікатне сушіння» або акуратно повісити штори на вішалку, щоб вони висохли. Уникайте сушіння на прямому сонці або використання сушильної машини, оскільки це може призвести до усадки або деформації матеріалу.

УВАЖНЕ РОЗВІШУВАННЯ

Коли штори повністю висохли, обережно розвісьте їх на вікні або штанзі. Пересувайте штори вздовж карниза або штанги, щоб рівномірно розподілити тканину та усунути можливі складки.

КОРИСТУЙТЕСЯ ПАРОЮ

Якщо після прання все ж таки виявилися невеликі складки на шторах, можна скористатися парою для їх видалення. Використовуйте парову праску або парову щітку, щоб акуратно пройтися поверхнею штор і розгладити зморшки. Пара допоможе пом’якшити тканину і повернути шторам свіжий вигляд.

ВМІЛЕ СКЛАДАННЯ

Якщо ви хочете уникнути прасування взагалі, то після прання акуратно складіть штори. Перед складання розгладьте тканину руками, розправте складки і акуратно складіть штори вздовж довжини. Зберігайте їх у спеціальній сумці або ящику, щоб запобігти появі нових складок.Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: