На Чернігівщині браконьєри наловили риби на 11 тисяч

Чернігівський рибоохоронний патруль за тиждень виявив 12 порушень правил рибальства, з них 11 грубих (із застосуванням заборонених знарядь лову)


Чернігівський рибоохоронний патруль за тиждень виявив 12 порушень правил рибальства, з них 11 грубих (із застосуванням заборонених знарядь лову). Нараховано збитків завданих рибному господарству України на 11084 грн. 

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє Чернігівський рибоохоронний патруль.
 
В ході чергового рибоохоронного рейду водоймами Чернігівського району, 3 липня на озері поблизу села Сновянка, Чернігівським рибоохоронним патрулем затримано двох місцевих жителів, які виловлювали рибу зяберними сітками. Правопорушники на двох виловили: 15 щук, 1 лина, завдавши збитків рибному господарству на 5219 грн.

7 липня на річці Десна біля села Киїнка, Чернігівським рибоохоронним патрулем затримано двох жителів села Трисвятська Слобода. За допомогою сітки – бредень, на момент затримання, правопорушники встигли виловити 11 шт. щук, завдавши збитків рибному господарству на 3740 грн.

У браконьєрів вилучені риба та заборонені знаряддя лову. Складені протоколи про адміністративні правопорушення направлені до Чернігівського районного суду для притягнення правопорушників до відповідальності згідно чинного законодавства.

Рибоохоронний патруль Чернігівщини просить небайдужих громадян повідомляти про порушення рибоохоронного законодавства на телефони "гарячої лінії": 0991121344 та (0462) 937557.