У Ніжині військова частина відзначила свою 108-річницю

1 серпня 2018 року у військовій частині А4558 відбувся День відкритих дверей та урочистості присвячені 108-й річниці заснування частини (заснована 1910 року)

1 серпня 2018 року у військовій частині А4558 відбувся День відкритих дверей та урочистості присвячені 108-й річниці заснування частини (заснована 1910 року)


1 серпня 2018 року у військовій частині А4558 відбувся День відкритих дверей та урочистості присвячені 108-й річниці заснування частини (заснована 1910 року).
 
Про це повідомляє nizhynnews.com.
 
У вересні 2016 року військова частина була залучена до частин технічного забезпечення АТО, та увійшла до підпорядкування Озброєння Збройних Сил України. За ці півтора роки реанімовано потужності виробництва та ремонту зразків зброї додаткової номенклатури, а саме:
  • засоби рухомої артилерійської розвідки;
  • засоби ураження повітряних цілей противника;
  • рухомі пункти управління вогнем артилерії.
Поряд з цим не припинялись роботи щодо модернізації існуючих зразків та комплексів озброєння.
 
В рази збільшився вантажообіг військової техніки, яка приймається на ремонт, та видається після ремонту до бойових військових частин. І всі ми цьому свідки, так як переміщення військової техніки відбуваються, в основному, в нічний та вечірній час, але інколи і в денну пору доби.
 

Завдання щодо виконання виробничого плану військовою частиною за ці роки виконані повністю, тому рішенням начальника Генерального штабу Збройних Сил України в день святкування річниці заснування частини, з метою віддати належне колективу військової частини А4558 (як військовослужбовцям, так і цивільним працівникам) за високу якість ремонту, організацію та розуміння особовий склад частини отримав нагороди від начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України. 

Відзнаки отримали, як учасники АТО, так і фахівці, які своєю наполегливою працею забезпечили війська якісною зброєю і технікою.
 
На урочистих зборах управлінням частини підведено підсумки 108-го року діяльності частини, висвітлено досягнення частини та обговорені подальші завдання.
 
Як тут не згадати теплими словами людей, які допомагали та допомагають військовій частині на волонтерських засадах? З повагою в голосах сказано багато добрих слів за допомогу: генеральному директору ТОВ «Ремонтник» Михалко Андрію Андрійовичу – волонтеру, начальнику Ніжинської дільниці ТОВ «Гутянський елеватор» Герасименко Сергію Івановичу, директору «Атем-Групп» Кузьменко Тамілі Іванівні.
 
 
Військова частина розвивається, цей процес для міста є дуже важливим. В свою чергу мешканці будинків на вулиці Шевченка 97а, б, в, також «поздоровили» військову частину перекинувши через паркан на територію частини декілька пакетів з побутовим сміттям, створюючи тим самим чергове звалище відходів. Як кажуть в цивілізованому світі: «Кинувши сміття на землю – не забудь похрюкати».
 
Громада міста Ніжина та адміністрація щиро вітає колектив військової частини з річницею створення.
 
 

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: