Відбувся велопробіг до Ніжинського ландшафтного парку. Фото

Сьогодні, 17 серпня, всі бажаючи зібрались на площі Франка, щоб вирушити до Ніжинського регіонального ландшафтного парку

Сьогодні, 17 серпня, всі бажаючи зібрались на площі Франка, щоб вирушити до Ніжинського регіонального ландшафтного парку


Сьогодні, 17 серпня, всі бажаючи зібрались на площі Франка, щоб вирушити до Ніжинського регіонального ландшафтного парку.

Протяжність веломаршруту - 29 км.

Колону велосипедистів супроводжували два поліцейських автомобілі.Довідково: Ніжинський регіональний ландшафтний парк розташований в межиріччі Десни і Остра. Заснований 28 травня 2015 року.

Загальна площа парку - 6122,7 га.

На території є дві еколого-пізнавальні стежки та веломаршрут, відкритий минулого року

У парку домінують лісова і болотна рослинність.  Особливу цінність становлять лісові насадження граба (віком 70-80 років) і діброви (100-120 років). Є місцем селища борсука , занесеного до Червоної книги України. Також зустрічаються косуля , лось , дика свиня . Водно-болотні угіддя є місцем гніздування, наприклад чорного лелеки , занесеного до Червоної книги України, та зупинки мігруючих птахів. 

Види, що зустрічаються в парку і занесені до Червоної книги України: бабка перев'язана, волохатий стафілін, жук-олень, мускусний вусач, коренеїд-хрестоносець, махаон, мнемозина, ведмедиця-пані, дисцелія зональна, фіолетовий джміль-тесля, райдужний джміль-тесля.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: