У Ніжині вперше провели Форум молодіжних ініціатив. Фото

Вперше у Ніжині було проведено Форум молодіжних ініціатив. «CoolТИватор іDей». 23 спікери та близько 170 учасників Форуму протягом дня спілкувались, обмінювались досвідом, ідеями, емоціями

Вперше у Ніжині було проведено Форум молодіжних ініціатив. «CoolТИватор іDей». 23 спікери та близько 170 учасників Форуму протягом дня спілкувались, обмінювались досвідом, ідеями, емоціями

Вперше у Ніжині було проведено Форум молодіжних ініціатив. «CoolТИватор іDей». 23 спікери та близько 170 учасників Форуму протягом дня спілкувались, обмінювались досвідом, ідеями, емоціями.

Розпочався захід з вітальних слів заступника міського голови з питань виконавчих органів ради Ігоря Алєксєєнка та ректора Ніжинського державного університету Олександра Самойленка, представника молодіжного проекту U-Report Корсуна Ростислава.

 Відразу після привітання розпочалась панельна дискусія, під час якої очильники різних структур і організацій відповідали на питання молоді. 

Потім розпочалася перша лінійка воркшопів, яких всього було проведено три.

Наприкінці Форуму оприлюднено резолюцію, яку напрацювали учасники, попередньо розподілившись по групах, зокрема напрацювали перспективні напрямки діяльності на наступний рік в рамках реалізації молодіжної політики та Програми «Молодь Ніжина» на період до 2020 року та дійшли висновку, в яких напрямках потрібно здійснювати молодіжну політику.

Наприкінці Форуму Анжела Тимченко – головний ідейний надихач, організатор, - вручила подяки всім організаторам і спонсорам Форуму: Ніжинській міській раді, Чернігівському обласному молодіжному центру, Лізі старшокласників Ніжина, Банку молодіжних ініціатив, Ніжинському будинку дітей та юнацтва, міжнародній організації ПРООН, Ministry of foreign affairs of Denmark.

За матеріалами міської газети «Вісті»
Фото Тетяни Марченко та mynizhyn.com


Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: