Скільки протоколів склали на паліїв у Ніжині

24 вересня на оперативній нараді при міському голові, Ніжинська поліція та інспекція з благоустрою повідомили скільки за минулий тиждень було складено протоколів на паліїв

24 вересня на оперативній нараді при міському голові, Ніжинська поліція та інспекція з благоустрою повідомили скільки за минулий тиждень було складено протоколів на паліїв24 вересня на оперативній нараді при міському голові, Ніжинська поліція та інспекція з благоустрою повідомили скільки за минулий тиждень було складено протоколів на паліїв.

За спалювання сміття і рослинних залишків працівниками Ніжинської поліції складено 2 протоколи за ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Інспекцією з благоустрою складено 7 протоколів за спалювання сухої рослинності.

Для довідки: стаття 152 АКУ - це порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів - тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Один неоподаткований мінімум на сьогодні в Україні складає 17 грн.

Тобто сума штрафу для громадян складає від 340 до 1360 грн., а для підприємців - від 850 до 1700 грн.

mynizhyn.com
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: