У Ніжині відсвяткували 376-й Покровський ярмарок. Фото

З 4 по 7 жовтня 2018 року у Ніжині відбувається святкування традиційного Покровського Ярмарку. Освоєння торгових місць розпочалося ще з четверга. У цей день народні майстри та торговці різними групами товарів уже впевнено торгували по вулиці Гоголя

З 4 по 7 жовтня 2018 року у Ніжині відбувається святкування традиційного Покровського Ярмарку. Освоєння торгових місць розпочалося ще з четверга. У цей день народні майстри та торговці різними групами товарів уже впевнено торгували по вулиці ГоголяЗ 4 по 7 жовтня 2018 року у Ніжині відбувається святкування традиційного Покровського Ярмарку.

Освоєння торгових місць розпочалося ще з четверга. У цей день народні майстри та торговці різними групами товарів уже впевнено торгували по вулиці Гоголя. У п`ятницю ярмарок поширився на вулицю Батюка, вулицю Московська  та вулицю Шевченка і вже чітко вимальовувалась ідентифікація за сферами торгівлі. 

Сьогодні, 6 жовтня о 10:00 годині на центральній площі міста відбулось урочисте відкриття 376 Ніжинського Покровського ярмарку  - під музику, танці та веселощі. Як завжди з іконою Покрови Пресвятої Богородиці по площі пройшов настоятель Свято Покровського храму міста Ніжина, протоієрей Михаїл Якубів, який освятив усіх святою водою та побажав миру, добра та Божого благословення. 

Із сцени на центральній площі людей вітали шановні гості і очільники міста. Присутні мали можливість помилуватися виступами дитячих хореографічних колективів, виступами козаків та інших. 

На ярмарок до Ніжина завітало понад 50 майстрів з різних регіонів України від Заходу до Сходу. 

Ввечері на учасників та гостей міста очікував святковий концерт за участі Народної артистки України Алли Кудлай та світлодіодне шоу.

Фото Наталії Нікітіни
 і Тетяни Марченко

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: