Яке село на Ніжинщині стало найспортивнішим?

8 грудня у районному будинку культури в селі Талалаївка пройшла першість Ніжинського району з більярду, яка була присвячена Дню Збройних Сил України, повідомляє Ніжинська РДА. Змагання сюрпризів не

Змагання сюрпризів не принесли, головні фаворити довели свою силу, перемігши менш досвідчених суперників. У фіналі змагалися Максим Сердюк із села Ніжинське та Володимир Мунтянов із села Талалаївка.

Раніше ми писали: Турнір з більярду визначать найкраще спортивне село Ніжинщини 2018 року

У над впертій боротьбі з рахунком 2:1 гору взяв господар першості Володимир Мунтянов. У матчі за третє місце Олексій Носенко із села Талалаївка поступився Олександру Лук’яненку з села Кропивне.

У командній першості звитягу здобуло село Ніжинське, другу сходинку завоювала Шатура, яка останні роки прогресує у цьому виді спорту, а третя сходинка за село Кропивне.

Переможці отримали медалі та грамоти від голови райдержадміністрації Вячеслава Івашина, а кубок вже котрий рік поспіль поїхав до села Ніжинське.

Особисту нагороду за розвиток більярду в районі отримав і Вячеслав Івашин з рук спортивного активу Ніжинщини.

Першість району з більярду стала заключною серед усіх спортивних змагань 2018 року. За результатами місць в кожному виді спорту та відповідних балів визначилась трійка лідерів – найспортивніших сіл Ніжинського району. Ними стали – Крути – І місце, Ніжинське – ІІ місце та Липів Ріг – ІІІ місце.