Команда з Черняхівки стала чемпіоном Ніжинського району з футзалу

16, 23 лютого та 2 березня у СК «Зірка» у Ніжині відбувся чемпіонат Ніжинського району з футзалу. У турнірі взяли участь 12 сільських команд. Про це повідомляє Ніжинська РДА. Стало великою несподіванкою чемпіонство


16, 23 лютого та 2 березня у СК «Зірка» у Ніжині відбувся чемпіонат Ніжинського району з футзалу. У турнірі взяли участь 12 сільських команд. Про це повідомляє Ніжинська РДА.

Стало великою несподіванкою чемпіонство «Штурма» з Черняхівки, але хлопці заслужили перемогу своєю старанністю й самовіддачею.

Срібні нагороди виборола ФК «Гармащина», а бронзу ЛФК (смт. Лосинівка), котрі лише за додатковими показниками обійшли в турнірній таблиці «Сокіл» (с. Данина) та «Україну» (с. Крути, с. Кунашівка). Кращими гравцями турніру стали:

- Нещерет Ігор, який захищає кольори чемпіона «Штурма» (с. Черняхівка),

- Примак Тарас з «ЛФК» (с. Лосинівка),

- Шуста Роман, «Україна» (с. Крути, с. Кунашівка),

- Рєдкозубов Віталій, « Сокіл» (с. Данина).

Та майбутня зірка нашого району Тимко Станіслав, гравець «Юності» (с. Талалаївка).

Усі команди отримали заслужені нагороди від Федерації футболу Ніжинського району, Ніжинської районної державної адміністрації, Ніжинської районної організації «Колос». 

Голова райдержадміністрації Вячеслав Івашин вручив кубки та медалі призерам, побажав усім учасникам перемог у наступних турнірах. На церемонії нагородження панувала справжня святкова атмосфера, команд вітали оплесками вболівальники. Свято спорту вдалося.