Діти з Чернігівщини стали переможцями телешоу «Розсміши коміка. Діти». Відео

Двоє братиків і сестричка з селища Холми Корюківського району взяли участь у шоу «Розсміши коміка. Діти» і виграли головний приз – 50 тисяч гривень. Мама переможців Людмила Ярошенко розповіла подробиці участі


Двоє братиків і сестричка з селища Холми Корюківського району взяли участь у шоу «Розсміши коміка. Діти» і виграли головний приз – 50 тисяч гривень. Мама переможців Людмила Ярошенко розповіла подробиці участі та куди ж підуть виграні гроші. За її словами, ідея взяти участь у телевізійному шоу належить саме їй. Вона запропонувала дітям і ті згодились. 

«Я ж би силою їх не тягнула на шоу. Вони у мене активні: хлопці завжди виступають у школі на всіх концертах, Кирило грає на баяні. Даша в садочку теж в перших рядах. Взагалі діти не сором’язливі, активні та артистичні, тому вони погодились, а я у відпустці почала роботу над жартами», – розповідає пані Людмила.  

Сім’ю Ярошенків спочатку запросили пройти кастинг, а потім вже покликали на зйомки програми. 

«Я дуже переживала, вся відповідальність була на мені, у голові прокручувала, а що ж буде, якщо нічого діти не виграють. Як же мені загладжувати їхнє розчарування. Але діти показали все, на що вони здатні і перемогли. Ото була радість, щастю не було меж», – ділиться емоціями щаслива мама. 

За словами Людмили Ярошенко, виграні гроші вже розписані до копієчки. Хлопцям планують купити два спортивні велосипеди, Даші – морську свинку, а все, що залишиться, то витратять на подорож до моря. 

«Ми ж спочатку тримали все в таємниці, нікому не казали, що виграли. Хоча ж багато питали, бо знали, що ми брали участь у шоу. А вже після виходу програми на екрани – популярність зашкалює. Вітають при зустрічі, а особливо у Мережі – коментарі посипались градом», – зазначає Людмила Ярошенко. 

На цьому Ярошенки не планують зупинятися, якщо буде можливість і натхнення, то братимуть участь і далі в шоу.

Дивитися відео з 14-ї хвилини:


За матеріалами Чeline