Що обстежували на виїзній нараді з благоустрою?

12 березня під керівництвом міського голови Анатолія Лінника та за участі першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Олійника, начальника управління


12 березня під керівництвом міського голови Анатолія Лінника та за участі першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Олійника, начальника управління житлово-комунального господарства та будівництва Анатолія Кушніренка,  начальника комунального підприємства "Виробниче управління комунального господарства" Владислава Кормана відбулася виїзна нарада з питань благоустрою.

Серед об’єктів, яким приділили особливу увагу були стели при в’їзді в місто по вулицях Борзнянський шлях та Прилуцька, нещодавно взятий на баланс КП ВУКГ сміттєприймальний пункт по вулиці Космонавтів, водостоки по вул. Шевченка в районі зупинки "Парк Шевченка". Зазначені об’єкти уважно обстежили, а міський голова зробив відповідні доручення щодо приведення їх до належного технічного стану та зовнішнього вигляду. 

Крім того, у ході наради було озвучено і деякі пропозиції, зокрема Анатолій Лінник вказав на необхідність встановлення зупинки поблизу стели на в’їзді в місто по вулиці Прилуцькій. Григорій Олійник запропонував не лише почистити краї проїжджої частини по вулиці Космонавтів від землі, але і прибрати чагарники, що утворилися там за період з попереднього прибирання.

Також учасники наради обговорювали плани стосовно ефективного проведення місячника з благоустрою та весняного суботника з прибирання.
Відділ інформаційно-аналітичної роботи 
та комунікацій з громадськістю