Ніжинця засудили за спробу дати хабар поліцейським

Чоловік порушив вимогу дорожнього знаку «проїзд без зупинки заборонено» та не мав при собі посвідчення водія, а також реєстраційних документів на транспортний засіб

У Ніжині 43-річний водій автомобіля «ВАЗ-2106» намагався відкупитися від працівників поліції.

Чоловік порушив вимогу дорожнього знаку «проїзд без зупинки заборонено» та не мав при собі посвідчення водія, а також реєстраційних документів на транспортний засіб.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Чернігівської області.

Правопорушення зафіксували працівники групи реагування патрульної поліції та склали два адмінпротоколи про вчинення водієм правопорушень, передбачених статями 122, 126 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

За не притягнення порушника до адміністративної відповідальності він спробував відкупитися від правоохоронців, запропонувавши їм неправомірну вигоду у розмірі 3000 гривень.

За вказаним фактом розпочато досудове розслідування, у ході якого завдяки принциповості прокурорів встановлено достатність підстав для обвинувачення чоловіка у пропозиції надання неправомірної вигоди службовій особі за невчинення нею в інтересах того, хто пропонує таку вигоду, будь-якої дії з використанням наданої їй влади та службового становища (ч. 1 ст. 369 КК України).

Як результат, Ніжинським міськрайонним судом затверджено укладену між прокурором та особою угоду про визнання винуватості та призначено визначене угодою покарання у виді 8500 грн штрафу.