Що встиг наробити буревій у Ніжині. Фото

"В Ніжині пориви вітру на 14 год 50 хв. досягли 19 м/сек. З гуртожитку НДУ, що на площі імені І.Франка, зірвало невеликі частини покрівлі. На деяких вулицях припинилось електропостачання. На водозаборі"В Ніжині пориви вітру на 14 год 50 хв. досягли 19 м/сек. З гуртожитку НДУ, що на площі імені І. Франка, зірвало невеликі частини покрівлі. На деяких вулицях припинилось електропостачання. На водозаборі "Червона Гребля" зірвало покрівлю трансформаторної підстанції. Шановні ніжинці, будьте обачними!" - пише у Facebook Геннадій Чернишов начальник Відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Ніжинської міської ради.

Читайте також: Наслідки буревію у Чернігові. Фото

Також, за інформацією з власних джерел на площі вітер пошкодив зупинковий комплекс.

 

Біля ЗОШ № 2 вітер зламав загорожу навколо приватного будинку.
А біля ЗОШ № 14
з гаражів позривало шифер.


 

На вулиці Овдіївська, 33 висока ялина впала прямо на подвір'я і пошкодила припаркований автомобіль. Ще одна аварійна ялина, яка росте поруч залишилася цілою, але коли впаде може наробити багато горя. Змельна ділянка, на якій ростуть ялини знаходиться на балансі Управління освіти Ніжинської міської ради.

Жителі будинку неодноразово просили спиляти аварійні дерева, але цього так і не зробили. Люди просять допомогти прибрати повалену ялину і спиляти аварійну. Хто ж буде відшкодовувати завдані збитки невідомо.

mynizhyn.com