У Ніжині стартує Trashtag. Розпочали поліцейські

Вчора 23 березня Ніжинсьским відділом поліції розпочато молодіжний мейнстрім «trashtag». Започаткував його Ніжинський відділ поліції, який вирішив прибрати один із берегів Остра

Вчора, 23 березня Ніжинсьским відділом поліції у Ніжині розпочато молодіжний мейнстрім «trashtag». 

10 ентузіастів із числа поліцейських Ніжинського відділу поліції вирішили прибрати частину набережної частини річки Остер. Зібралися у свій вихідний день, взяли граблі, та пакети для сміття та вирішили попрацювати на свіжому повітрі. На вулиці Набережна-Воробївська  знайшли і розкиданий смітник і залишки бур’янів, і сліди веселих вечірок на березі річки.

Ніжинським відділом поліції сучасні молодіжні течії завжди відслідковуються. Ми не тільки читаємо публікації місцевих активістів про неналежний рівень прибирання вулиць. Ми вважаємо, що цього не достатньо. У свій вихідний день зібралися та вирішили прибрати хоча б частинку рідного міста. 

Десять ентузіастів + стільки ж граблів + бажання зробити місто кращим = кількасот метрів чистої набережної річки Остер. У результаті – чиста, прибрана ділянка де приємно ходити та не боїшся наткнутися на смітник..

Ми, Ніжинські поліцейські, живемо у цьому місті. І ми хочемо, щоб воно було чистим та охайним. 

Сподіваємось, що даний мейнстрім підтримає кожна організація міста. Тільки так узбіччя, парки, набережну, можна звільнити від кольорових пакетів та пляшок і дати життя молодій траві, яка по весні так прагне озеленити наше життя!

Закликаємо всіх підтримати наш флешмоб!

Передаємо «Challenge» нашим друзям – спеціальному авіаційному загону ДСНС міста Ніжина! З Вашою допомогою зробимо місто кращим! Передаємо Challenge нашим друзям – авіаційному загону ДСНС Ніжина! З Вашою допомогою зробимо місто кращим! Кращим за нас усіх!
 

Від редакції: Флешмоб trashtag (від англійського слова trash - сміття) набирає популярності у всьому світі. Суть полягає в тому, що потрібно опублікувати фото якоїсь забрудненої ділянки, прибрати її, та зробити нове фото вже після прибирання.

Флешмоб зародився ще в 2015 році, але став популярним нещодавно. Таким чином сміття прибирають по всьому світі, в США, Індії, Бразилії ітд.. В пострадянських країнах він може прийти на зміну традиційним "суботникам".