За хуліганство у міській поліклініці ніжинець може сісти на 5 років

20 березня до чергової частини Ніжинського ВП ГУНП в Чернігівській області надійшло повідомлення про те, що в Ніжинській міській поліклініці невідомий чоловік бігає по приміщенню та погрожує підірвати


20 березня до чергової частини Ніжинського ВП ГУНП в Чернігівській області надійшло повідомлення про те, що в Ніжинській міській поліклініці невідомий чоловік бігає по приміщенню та погрожує підірвати предмет схожий на гранату. 


Виїздом на місце події слідчо-оперативної групи та чергового прокурора встановлено, що раніше неодноразово судимий ніжинець, перебуваючи у приміщенні міської поліклініки, з предметом схожим на гранату Ф-1 (пластикова іграшка), грубо порушив громадський порядок, внаслідок чого роботу поліклініки було тимчасово припинено. 

За вказаним фактом слідчим відділом Ніжинського ВП ГУНП в Чернігівській області розпочато кримінальне провадження. Слідчим за погодженням з процесуальним керівником чоловіку повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 296 КК України.

Досудове розслідування триває.

ДОВІДКОВО: 

Хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом, - карається штрафом від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до п'яти років.

Ніжинська місцева прокуратура