У Ніжині 5-місячну дитину батьки залишили без належного нагляду на декілька днів

28 березня на засіданні виконавчого комітету розглянули і прийняли рішення "Про негайне відібрання дитини". Малолітню дитину 2018 року народження відібрали від батьків, жителів міста Ніжина, і тимчасово влаштувати


28 березня на засіданні виконавчого комітету розглянули і прийняли рішення "Про негайне відібрання дитини". Малолітню дитину 2018 року народження відібрали від батьків, жителів міста Ніжина, і тимчасово влаштувати до дитячого відділення КЗ «Ніжинська центральна міська лікарня ім..М.Галицького».

Як розповіла начальник служби у справах дітей Наталія Рацин, батьки на три повні дні залишили свою 5-місячну дитину. Нагляд за дитиною здійснював дідусь, але він зателефонував до служби і категорично відмовився здійснювати в подальшому догляд за дитиною, адже в нього ще лежача жінка, яка також потребує постійного догляду. 

Це було розцінено службою, як залишення дитини у небезпеці. Тому, 5-місячне дитя вирішили негайно відібрати.

У лікарні дитина буде перебувати до часу, поки звільниться місце у патронатній сім'ї. Батьки так і не з'явились.

Стосовно матері у судді скоро буде слухатись справа про позбавлення її батьківських прав стосовно двох старших дітей від іншого чоловіка, які проживають у своєї бабусі.

Мати трьох дітей, як з'ясувалося, вже сім разів кодувалася від алкогольної залежності, але нічого не допомогло.

У патронатній родині дитину мають право тримати півроку. Коли дитині виповниться рік, її планує забрати дід, якщо мати так і не одумається.

Фото з мережі