Конкурс "СтудМіс Ніжина 2019". Фото

Цього року у Ніжині вперше відбувся конкурс краси «СтудМіс». Бажаючі, аби побачити надзвичайне дійство зібрались в Ніжинському будинку культури, де 14 ніжинських студенток змагалися за головну корону 2019-го року

Цього року у Ніжині вперше відбувся конкурс краси «СтудМіс», що був організований учасницею конкурсів краси, володаркою титула "Віце СтудМіс України" Ангеліною Кириченко.

Бажаючі, аби побачити надзвичайне дійство зібрались в Ніжинському будинку культури, де 14 ніжинських  студенток змагалися за головну корону 2019-го року. 

Це була справжня боротьба, адже кожна дівчина заслуговувала на перемогу. Багатогранність конкурсанток захоплювали подих кожного глядача. Дефіле красунь, їх посмішки, вбрання та вміння триматись на сцені демонстрували, які в Ніжині неперевершені дівчата.

Присутні у залі з цікавістю спостерігали за виступами учасниць та оцінками суддів. Після дефіле усіх учасниць у вечірніх сукнях настав найочікуваніший момент вечора – оголошення результатів.

Перемогу «СтудМіс Ніжина 2019» здобула Клименко Карина – студентка НДУ ім. М.Гоголя. Корону першої віце-міс отримала Католик Владислава – студентка коледжу культури і мистецтв імені М. Заньковецької, а другою віце-міс стала – Денисенко Тетяна, студентка НДУ ім. М. Гоголя.

Зазначимо, що переможниці «СтудМіс Ніжина» візьмуть участь у регіональному конкурсі краси «СтудМіс Чернігова 2019». Переможниця «СтудМіс Чернігова» представить Чернігівську область на Всеукраїнському конкурсі краси та таланту «СтудМіс України 2019». У свою чергу,  переможниця «СтудМіс України» поїде на «Miss World University 2019, який вже 7-ий рік проходить у Кореї.

За інформацією сайту Нежатин
Фото Оксани Киричок