В яких амбулаторіях Ніжина вже працюють стаціонарні аналізатори крові і сечі?

Як раніше ми повідомляли, протягом 2019 року до всіх амбулаторій сімейної медицини у Ніжині (9 амубалаторій) планується закупити гематологічні аналізатори (для аналізу крові) і аналізатори сечі


Як раніше ми повідомляли, протягом 2019 року до всіх амбулаторій сімейної медицини у Ніжині (9 амубалаторій) планується закупити гематологічні аналізатори (для аналізу крові) і аналізатори сечі.

8 квітня на щотижневій оперативній нараді головний лікар КП «Ніжинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Оксана Калініченко повідомила, що за результатами відкритих торгів в системі електронних закупівель придбано три гематологічні аналізатори і три аналізатори сечі.

Дані аналізатори вже введено в експлуатацію в амубалаторіях сімейної медицини №6, №7 і №8.Також, через електронну систему закупівель придбано діагностичні тести на холестерин і глюкозу.

В рештах амбулаторій, де ще немає таких аналізаторів, пацієнтів направляють до Ніжинської міської лікарні. Для людей, що підписали декларації з лікарями, всі ці аналізи є безкоштовними.

До кінця 2019 року такі аналізатори мають з'явитися у всіх ніжинських амубулаторіях сімейної медицини.

Зазначимо, що станом на 8 квітня 48 тис. 296 ніжинців вже підписали договір з лікарем, а це 69% від загальної чисельності населення міста.