Наші туристи вкотре стали кращими в області. Фото

12 квітня 2019 року в оздоровчому таборі «Юний турист» с. Количівка Чернігівського району розпочався обласний етап Всеукраїнського зльоту юних туристів-краєзнавців. Три дні поспіль юні туристи-краєзнавці Чернігівщини

12 квітня 2019 року в оздоровчому таборі «Юний турист» с. Количівка Чернігівського району розпочався обласний етап Всеукраїнського зльоту юних туристів-краєзнавців. 
 
Три дні поспіль юні туристи-краєзнавці Чернігівщини показували свої знання і вміння з краєзнавчих дисциплін, а саме з географічного та історичного краєзнавства, геології, археології, екології та фольклору і етнографії. Не мале значення мали і вміння з техніки пішохідного туризму та спортивного орієнтування. 
 
В перший день команди захищали свої творчі роботи за вище зазначеними напрямками наук. Другий і третій день були присвячені туристсько-краєзнавчому маршруту та конкурсній програмі. На туристсько-краєзнавчому маршруті команди демонстрували своє вміння орієнтуватися на місцевості та долати природні перешкоди, а також відпрацьовували практичні навички на станціях з краєзнавчих дисциплін. 
 
Ніжин на зльоті юних туристів-краєзнавців представляла команда «РАНДЕВУ» Центру ТКУМ. До складу команди входили Олександр Глущенко (капітан команди), Валерія Куйда, Данііл Ворона, Богдан Бортник, Нікіта Пархітькота, Зеновій Сидорак, керівники команди Ровенчин Ірина Олександрівна та Олександр Степанович.
 
Змагання проходили у безкомпромісній і напруженій боротьбі. До команди «РАНДЕВУ» була прикута увага як суддів так і суперників, адже статус минулорічних переможців накладає свій відбиток. І в цьому році «РАНДЕВУ» підтвердила статус найсильнішої туристсько-краєзнавчої команди області. 
 
Вдалий виступ команди був би не можливий без базових знань зі шкільних дисциплін з географії, біології, хімії, історії, математики та української літератури. Тому команда вдячна викладацькому складу шкіл № 10, 15 та міського ліцею.
 
Розпочата підготовка до участі у Всеукраїнському зльоті.У липні 2019 року зліт прийматиме Закарпаття.

Методист Центру ТКУМ Олександр Ровенчин osvita-nizhyn.at.ua