Допоможіть знайти "брудних крадіїв"

Дивними і підлими злочинами в наш час нікого не здивуєш, але бувають просто трагікомічні випадки. Так, директор Регіонального ландшафтного парку "Ніжинський" Сергій Мельникович опублікував у спільноті Нiжин sos інформацію, в період з 8 по 10 квітня було викрадено дерев'яний туалет з рекреаційної ділянки поблизу села Мала Кошелівка

Дивними і підлими злочинами в наш час нікого не здивуєш, але бувають просто трагікомічні випадки.

Так, директор Регіонального ландшафтного парку "Ніжинський" Сергій Мельникович опублікував у спільноті Нiжин sos інформацію, в період з 8 по 10 квітня було викрадено дерев'яний туалет з рекреаційної ділянки поблизу села Мала Кошелівка екостежка "Спадщина предків", заказник "Заячі сосни").

Шокує факт - крадії (капрофіли) не гидували тим, що туалет далеко не новий і вже два роки використовувався відпочиваючими.

Якщо є інформація, яка допоможе знайти крадіїв-капрофілів, або побачили, що хтось псує елементи облаштування - негайно сповіщайте про це адміністрацію КЗ "Регіональний ландшафтний парк "Ніжинський" за номером 0681300003.

Сергій також зазначає, що дуже боляче дивитись, коли створені в регіональному ландшафтному парку "Ніжинський" місця відпочинку для людей (на безоплатній основі) ламаються вандалами, п'яними "суперменами" або просто шукачами металу заради наживи.