Під Броварами потяг смертельно травмував ніжинця

23 квітня, близько 10 год. 30 хв. на залізничній станції « Квітневе» під Броварами , електропотяг сполученням «Київ - Ворожба» збив невідомого чоловіка, який від отриманих травм помер до приїзду швидкої допомоги

23 квітня, близько 10 год. 30 хв. на залізничній станції « Квітневе» під Броварами , електропотяг сполученням «Київ - Ворожба» збив невідомого чоловіка, який від отриманих травм помер до приїзду швидкої допомоги.

Шляхом оперативного пошуку було знайдено мобільний телефон постраждалого чоловіка з розбитим екраном. Працівниками правоохоронних органів вдалося зв'язатися з дружиною загиблого, в ході чого було з'ясовано, що 36-річний потерпілий чоловік є мешканцем м. Ніжин, Чернігівської області.

По цьому випадку Броварським відділом поліції відкрите кримінальне провадження за ст. 276 ч.3 КК України (Порушення працівником залізничного, водного або повітряного транспорту правил безпеки руху або експлуатації транспорту, а також недоброякісний ремонт транспортних засобів, колій, засобів сигналізації та зв'язку, якщо вони спричинили загибель людей, - караються позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років.)

Ведеться слідство.Джерело: atbrovary.org