33 річниця Чорнобильської трагедії: вшанування пам'яті. Фото

Аварія на Чорнобильській атомній станції, яка сталася 26 квітня 1986 року, змінила хід історії. З того моменту пройшло 33 роки, а відлуння катастрофи відчутно досі. Мітинг в пам'ять про Чорнобильську трагедію провели біля монументу «Дзвони Чорнобиля» в Ніжині


Аварія на Чорнобильській атомній станції, яка сталася 26 квітня 1986 року, змінила хід історії. З того моменту пройшло 33 роки, а відлуння катастрофи відчутно досі.

Мітинг в пам'ять про Чорнобильську трагедію провели біля монументу «Дзвони Чорнобиля» в Ніжині.

Аварія на ЧАЕС вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики, як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком. ЇЇ масштаби могли б бути незрівнянно більшими, якби не мужність і самопожертва сотень тисяч учасників ліквідації наслідків аварії – наших співвітчизників.

Хвилиною мовчання вшануввали пам'ять померлих ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Близько 1000 ніжинців брали участь у ліквідації наслідків трагедії яка відбулася в ніч на 26 квітня 1986 року. На даний час у місті проживає майже 7 тисяч жертв та ліквідаторів катастрофи.  Люди принесли до монументу букети квітів і низько вклонилися в пам'ять про Чорнобильську трагедію і її ліквідаторів.

Фото Наталії Нікітіної