Весняна виставка Ніжинської гільдії митців стартувала у Чернігові

14 травня ГО «Ніжинська гільдія митців» презентувала свої роботи в Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику Михайла Коцюбинського. На виставці експонується кілька десятків робіт


14 травня ГО «Ніжинська гільдія митців» презентувала свої роботи в Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику Михайла Коцюбинського. На виставці експонується кілька десятків робіт у різних напрямках декоративно-ужиткового мистецтва. Всі вироби підпорядковані весняній тематиці, бо ж виставка має назву «Надійшла весна прекрасна, многоцвітна, тепла, ясна…».

ГО «Ніжинська гільдія митців» зібрала неординарних, творчих, енергійних майстрів, які творять без шаблонів та будь-яких обмежень. Громадська організація об’єднує навколо себе творчо-професійну еліту задля того, щоб творити прекрасне, світле та популяризувати мистецтво у своєму місті та за його межами. 

До «Ніжинської гільдії митців» входять майстри, що працюють у різних напрямках мистецтва, використовують різні техніки. Серед виробів учасників організації на виставці представлено батик, розпис по склу, нетрадиційні гобелени, ручна обробка деревини, художня фотографія. Якщо вам до вподоби вироби, зроблені з любов’ю, оригінальні прикраси та декоративні елементи інтер’єру, тоді обов’язково завітайте на нову виставку «Надійшла весна прекрасна, многоцвітна, тепла, ясна…» у музеї Коцюбинського.

В експозиції можна побачити роботи: Ніни Кущенко, Ігоря Волосянкіна, Юлії Петренко, Григорія Василенка, Наталії Ямчинської, Сергія Святного.

Фото з мережі Facebook