Ніжином пройшлася Вишиванкова хода. Фото

16 травня - Всесвітній день вишиванки! Саме у цей день українці демонструють свою єдність, долучаються до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, інституту, коледжу, школи чи садочка. Українська


16 травня - Всесвітній день вишиванки!

Саме у цей день українці демонструють свою єдність,  долучаються  до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, інституту, коледжу, школи чи садочка. Українська вишиванка — це те, без чого важко уявити українську культуру, побут і історію... Кольоровими нитками вона вплетена у наші традиції.

І ось сьогодні ніжинці, від малого до велика, вже вп'яте зібралися на Вишиванкову ходу.

Із посмішками і гарним настроєм Мегамарш у вишиванках стартував від Всіхсвятської церкви, пройшовся вулицею Гоголя, центральною площею і попрямував до парку Шевченка.

Біля пам'ятника великому українцю Тарасу Григоровичу Шевченку, ніжинці демонстрували свої таланти. 

В якості оберегу, на святі були дивовижні рушники і про їх унікальність розповіла викладач коледжу культури і мистецтв імені Марії Заньковецької, народна майстриня, художниця Євгенія Липовецька.

Українську вишивку називають «молитвою без слів», а сорочку вишиванку –  головним оберегом людини. 

Студентки Ніжинського коледжу культури і мистецтв імені Марії Заньковецької продефілювали у вишитих сукнях і сорочках ручної роботи. 

Для присутніх звучали і пісні у виконанні наших талановитих співачок. А ніжинський "Позитивчик" своїм флешмобом, як завжди зарядив всіх позитивом.

Ми українці і ми горді цим!

Фото Наталії Нікітіної