У Ніжині відбувся п'ятий ювілейний конкурс «Талант року». Фото

17 травня у Міському будинку культури відбувся п'ятий ювілейний конкурс «Талант року-2019». Його засновниками є подружжя меценатів Наталії та Анатолія Копиці. Цього року нагороджених було вдвічі більше, ніж минулого. Нагороджували дітей та молодь віком до 17 років, які стали переможцями


17 травня у Міському будинку культури відбувся п'ятий ювілейний конкурс «Талант року-2019». Його засновниками є подружжя меценатів Наталії та Анатолія Копиці.

Цього року нагороджених було вдвічі більше, ніж минулого. Нагороджували дітей та молодь віком до 17 років, які стали переможцями і призерами олімпіад, змагань та конкурсів різних рівнів, а також педагогів, котрі відзначились високим професійним рівнем і є майстрами своєї справи.

На конкурсі «Талант року-2019» було нагороджено понад 100 талановитих ніжинців у таких номінаціях: «Нащадки Корольова», «Гордість Ніжина», «Гордість родини», «Національний рекорд», «Унікальна дитина», «Цілеспрямований учень», «Педагог-майстер», «Педагог-дослідник», «Педагог-митець», «Педагог-спортсмен», «Педагог-новатор», «Педагогічний креатив», «Ініціативний педагог», «Учнівський проект», «Хореографія», «Фізична культура і спорт», «Юний талант», «Знавці українського слова», «Музика», «Точні та природничі дисципліни», «Гуманітарні дисципліни», «Образотворче та декоративне мистецтво», «Вокал», «Гран-прі конкурсу «Різдвяні барви».

Переможців вітали очільники міста, депутати, громадські діячі і керівники. Насичену концертну програму глядачам і учасникам подарували талановиті ніжинські колективи і сольні виконавці. Також на заході виступив запрошений гість – заслужений артист України Діма Андрієць.

Фото Наталії Нікітіної