У Ніжині відбувся Чемпіонат області з боротьби самбо

15-го травня у Ніжині відбувся Чемпіонат Чернігівської області з боротьби самбо серед юнаків та дівчат 2005-2007 р.н. та 2008-2010 р.н. Юні спортсмени і спортсменки змагались за путівки на Чемпіонат


15-го травня у Ніжині відбувся Чемпіонат Чернігівської області з боротьби самбо серед юнаків та дівчат 2005-2007 р.н. та 2008-2010 р.н..

Юні спортсмени і спортсменки змагались за путівки на Чемпіонат України, який буде відбуватися в кінці травня в м. Кароліна Бугас Одеська область. 

На трьох килимах змагалися понад 200-ті спортсменів з Чернігівської області а саме з: м. Чернігова ( КПНЗ ДЮСШ "Україна" та ДЮСШ 1), м. Ніжин (СК "СПАРТА" та КДЮСШ ФСТ "СПАРТАК"), м. Прилуки, м. Бобровиця, м. Ріпки.

На урочистому відкритті Чемпіонату президент Чернігівської обласної Федерації самбо Петро Пекур привітав усіх учасників і відзначив грошовою винагородою Наталію Чистякову – вихованку тренера Сергія Полтавцева, яка привезла додому золото та чемпіонський пояс, завойовані у Лімассолі (Кіпр), де проходив Чемпіонат Європи з боротьби самбо.

Результати Чемпіонату Чернігівської області з боротьби самбо, що проходив у Ніжині: