Як пройшов День вуличної музики у сквері Гоголя. Фото

День вуличної музики зробив вихідні для ніжинців насиченими та цікавими. 19 травня, о 16.00, у сквері Гоголя зібрались талановиті виконавці та поціновувачі музики. Живий звук і живі емоції створювали дружню атмосферу


День вуличної музики зробив вихідні для ніжинців насиченими та цікавими. 19 травня, о 16.00, у сквері Гоголя зібрались талановиті виконавці та поціновувачі музики. Живий звук і живі емоції створювали дружню атмосферу, змушували танцювати та підспівувати присутніх.

Повідомляє сайт "НЕЖАТИН".

А організували фестиваль "День Вуличної Музики" ГО "Створімо майбутнє разом" на чолі з Євгеном Коваленко.

«Майже кожного дня я бачу очі молоді, яка розвивається і прагне розвиватися, але часто бувають складнощі на цьому шляху. Саме тому я організовую День вуличної музики, щоб дати можливість молоді старт і підтримку для розвитку», – говорить організатор.

Також у коментарі журналістам він зазначив, що участь у фестивалі взяло близько 25 учасників з різних міст та селищ та сіл Чернігівщини. Цей захід організатори планують зробити традиційним.

"Надихнули мене зробити це творчі люди, які достойні уваги ніжинців. Захід ми організували за власні ресурси, але надалі плануємо залучати й міську раду", – говорить Євген Коваленко.

Після майже шести годин музичного свята, учасників було нагороджено грамотами та сертифікатами за участь та сертифікати від спонсорів.

Цього ж дня подібний захід одночасно проходив у таких містах, як Київ, Чернівці, Херсон.

Підготувала Марина Волинець для сайту "Нежатин"