52-річного вимагателя з Ніжина взято під варту

Під процесуальним керівництвом Ніжинської місцевої прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вимагання вчиненого за попередньою змовою групою осіб з погрозою


Під процесуальним керівництвом Ніжинської місцевої прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вимагання вчиненого за попередньою змовою групою осіб з погрозою застосування насильства над потерпілими (ч. 2 ст. 189 КК України)  та  незаконного придбання, зберігання вибухового пристрою без передбаченого законом дозволу (ч. 1 ст. 263 КК України).

В ході досудового слідства встановлено, що 52-річний мешканець Ніжина, за попередньою змовою з особами, яких так і не вдалося встановити в ході досудового слідства, прибули до господарства, яке  знаходиться в одному із сіл Ніжинського району та погрожуючи застосуванням насильства мешканцям будинку, демонструючи при цьому предмет схожий на пістолет, почали вимагати у останніх грошові кошти. 

Не отримавши бажане зловмисники зникли з місця злочину.

В ході проведення санкціонованого обшуку за місцем мешкання підозрюваного чоловіка правоохоронцями виявлено та вилучено вибуховий пристрій - гранату, яку він незаконно придбав та зберігав за місцем свого проживання. 

Останнього було затримано в порядку ст. 208 КПК України. Наразі йому  повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 289 КК України та ч. 1 ст. 263 КК України та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. 

Досудове слідство триває. 

Ніжинська місцева прокуратура