Незабаром у місті відбудеться боксерський турнір

На засіданні виконкому від 6 червня було розглянуто лист ніжинського тренера Вячеслава Кожуховського щодо надання дозволу на проведення 29 червня боксерського турніру на боксерському ринзі міського стадіону "Спартак". Турнір має проходити з 10.00На засіданні виконкому від 6 червня було розглянуто лист ніжинського тренера Вячеслава Кожуховського щодо надання дозволу на проведення 29 червня боксерського турніру на боксерському ринзі міського стадіону "Спартак". Турнір має проходити з 10.00 до 17.00 години.

Було зазначено, що вищезгаданий турнір не входить у річний план, отож видатків на його проведення не запроваджено. Крім того, захід – політичного характеру, проходитиме на підтримку одного з кандидатів, тобто на ньому буде присутня політична реклама. Під час засідання було озвучено, що є список з переліком місць, спеціально затверджених для розміщення подібних матеріалів. Отже, і цей боксерський турнір – не виняток і має бути свого роду комерційним заходом.

Отож, погодились на тому, що за умови заключення короткострокового договору дозвіл на проведення турніру буде надано і шанувальники справжнього чоловічого виду спорту матимуть змогу насолодитися яскравим видовищем.
Валентина Пильник