У Ніжині відкрили оновлений меморіал «Герої не вмирають». Фото

Сьогодні, 6 червня на Гоголівській вулиці відбулось урочисте відкриття оновленого меморіалу «Герої не вмирають». Нагадаємо, що в квітні пам’ятний знак «Героям Небесної Сотні» демонтували


Сьогодні, 6 червня на Гоголівській вулиці відбулось урочисте відкриття оновленого меморіалу «Герої не вмирають». Нагадаємо, що в квітні пам’ятний знак «Героям Небесної Сотні» демонтували, аби встановити меморіал з граніту.

Урочисто меморіал відкрили дружини і матері загиблих воїнів. Сліз ніхто не стримував. Всім досі болить за свої чоловіків, захисників, героїв. 

Меморіал «Герої не вмирають» освятили святі отці і провели богослужіння. Настоятель Покровської церкви отець Михаїл закликав вклонити голови перед героями Небесної Сотні і загиблими воїнами, які віддали свої життя за наше спокійне майбутнє, які захищали нашу країну до останнього подиху.

А мимо по Гоголівській шли люди, звичайні перехожі, які навіть не спинялись і піднімали голови до меморіалу. Отець Михаїл закликав людей не бути байдужими і виявити шану і повагу нашим героям.

Після промови міського голови і патріотичних виступів ніжинської молоді, до меморіалу урочисто поклали квіти і вшанували героїв хвилиною мовчання. 

Шануємо наших героїв і світла вічна пам'ять про них!

Наталія Нікітіна,
фото автора