Ніжинський суд виніс вирок чоловіку, який мало не став вбивцею

26-річний чоловік мало не вбив знайомого. Подія трапилась у лютому 2019 року, а вирок суду обвинувачений почув на днях. Прокуратурою підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом умисного


26-річний чоловік мало не вбив знайомого. Подія трапилась у лютому 2019 року, а вирок суду обвинувачений почув на днях. Прокуратурою підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом умисного нанесення тяжких тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння (ч. 1 ст. 121 КК України).

Як з’ясувалось, 26-річний обвинувачений, знаходячись у стані алкогольного сп’яніння, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин, наніс своєму товаришу удар кухонним ножем в область черевної порожнини, чим спричинив тілесні ушкодження, що відносяться до категорії тяжких тілесних за ознакою небезпеки для життя в момент заподіяння.

Відтак, вироком Ніжинського міськрайонного суду обвинуваченого визнано винуватим у вчиненні інкримінованого злочину та призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі.