Наші таланти долучилися до фестивалю у Качанівці

Фестиваль творчості, патріотизму, дружби та відкриттів відбувся 8 червня в НІКЗ «Качанівка». Це вже 2-й відкритий фестиваль патріотичної пісні та поезії "Чернігівська січ". Мета фестивалю – вшанування героїчних змагань нашого народу за розбудову української

Фестиваль творчості, патріотизму, дружби та відкриттів відбувся 8 червня в Національному історико-культурному заповіднику «Качанівка». Це вже 2-й відкритий фестиваль патріотичної пісні та поезії "Чернігівська Січ".

Мета фестивалю – вшанування героїчних змагань нашого народу за розбудову Української самостійної соборної держави. 

Учасники фестивалю: учні загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, коледжів України та української діаспори. Як пише на своїй сторінці у Фейсбук Віктор Кияновський"Цьогоріч збільшилася кількість та географія учасників. Були нові учасники з Ніжина та Івано-Франківщини. Все це спонукає до розширення нашого фестивалю до статусу міжнародного. І тому головним завданням вже наступного, 3-го фестивалю буде запросити гостей з ближнього зарубіжжя (Польщі, Словаччини, Білорусі, Чехії, Прибалтики). На мою та багатьох інших людей думку, фестиваль пройшов успішно і тому 3 фестиваль обов'язково відбудеться наступного літа".  

Фестиваль мав 3 номінації:

1. Конкурс патріотичної поезії (1 група – 6-12 років; 2 група – старші 12 років);

2. Конкурс патріотичної пісні (1 група – 6-12 років; 2 група – старші 12 років);

3. Парад вишиванок (для всіх бажаючих).

Ніжинські вокальні ансамблі "Феєрія" (керівник Світлана Ігнатова) і ансамбль молодших коласів Ніжинської дитячої музичної школи (викладач Євтушенко Наталія) успішно взяли участь у 2-му відкритому фестивалі патріотичної пісні та поезії "Чернігівська Січ". 
Вокальний ансамбль "Феєрія" здобув на фестивалі 2 місце!

Учасниця ансамблю Ніжинської музичної школи Швець Владислава виборола на фестивалі 1 місце.
 А учениця Світлани Ігнатової Гузій Ангеліна виборола 2 місце.

Також, перемогу отримав студентський театр Ніжинського коледжу культури і мистецтв ім. М. Заньковецької (режисер Ольга Кобзар).

Переможці конкурсів були нагороджені грамотами та грошовими преміями.

mynizhyn.com