На Чернігівщині 11-річну дитину вкусила змія

Місцевий школяр, якого вкусила змія, спочатку потрапив до реанімації Корюківської ЦРЛ, а потім до обласної дитячої лікарні, - повідомляє Susidy.City. Житель селища Холми 11-річний Юрій Ткаченко разом з однолітками


Місцевий школяр, якого вкусила змія, спочатку потрапив до реанімації Корюківської ЦРЛ, а потім до обласної дитячої лікарні, - повідомляє Susidy.City.

Житель селища Холми 11-річний Юрій Ткаченко разом з однолітками відпочивав і грався біля річки Убедь.

Дівчатка поруч з природною водоймою у заростях побачили змію. Сказали про свою знахідку й хлопчику. Та він пішов і взяв плазуна в руки. А той вкусив його за руку.

Діти швидко повідомили про пригоду батьків. Юру доправили до Холминського відділення Корюківської екстреної служби. Там йому надали першу допомогу та автомобілем доставили до Корюківської ЦРЛ.

Менше ніж за годину холминець уже перебував на лікарняному ліжку. Рука у нього розпухала. Завідувачка дитячого відділення Вікторія Милейко розповіла, що підлітка направили до реанімаційного відділення Корюківської лікарні.

«Стан хлопця був середньої тяжкості, життєво важливі функції організму збережені, тиск нормальний», - сказала Вікторія Милейко.

«Ми йому зробили протишокові ін’єкції та ввели гормони», - зазначив завідувач реанімаційного відділення Василь Ступницький

Автомобілем корюківського медичного закладу постраждалого доставили у Чернігівську обласну дитячу лікарню.

Лише там мали необхідну сироватку, яку йому негайно й ввели. За кілька годин справи у Юрія пішли на поправку.

Фото з мережі