Куди перенесуть виборчу дільницю з 10-ї школи?

Сьогодні, 13 червня на черговому засіданні виконавчого комітету розглянули і прийняли рішення "Про затвердження подання щодо внесення змін до переліку звичайних та спеціальних виборчих дільниць


Сьогодні, 13 червня на черговому засіданні виконавчого комітету розглянули і прийняли рішення "Про затвердження подання  щодо внесення змін до переліку звичайних та спеціальних виборчих дільниць, утворених на постійній основі в м. Ніжині".

У зв’язку з проведенням ремонтних робіт впродовж літніх канікул в приміщенні школи №10, в якій знаходиться ВД №740940 (що унеможливлює проведення позачергових виборів народних депутатів України в цьому приміщенні), пропонується змінити адресу приміщення для голосування.

Раніше ми писали: Виборчу дільницю з 10 школи потрібно переносити

21 липня на парламентських виборах місцеві мешканці, які закріплені за ВК №740940, будуть голосувати у Ніжинській центральні міській лікарні, а саме на першому поверсі адмінбудівлі за адресою вулиця Московська, 21. 

Наразі, ніжинський відділ ведення Державного реєстру виборців внесе до Центральної виборчої комісії відповідне подання, щодо зміни адреси виборчої дільниці.