Пейнтболу не місце у сквері біля пам'ятного знаку «Дзвони Чорнобиля»

Сьогодні, 13 червня, на черговому засіданні виконавчого комітету в «різному» розглядався лист представника ПП «Немо-92» щодо надання дозволу на тимчасове розміщення розважального атракціону (пейнтбольних ігор)


Сьогодні, 13 червня, на черговому засіданні виконавчого комітету в «різному» розглядався лист представника ПП «Немо-92» щодо надання дозволу на тимчасове розміщення розважального атракціону (пейнтбольних ігор) на території скверу за пам’ятним знаком «Дзвони Чорнобиля» на період з 20 червня 2019 по 20 вересня 2019 року. 

Вході обговорення даного питання члени виконкому висловились проти розміщення даного атракціону, у зв’язку з тим, що даний монумент є місцем вшанування пам’яті загиблих ліквідаторів на ЧАЕС до якого покладають квіти та проводять молебну літію за упокій душ померлих. Сам парк – місце відпочинку для мам з дітками, людей похилого віку та інших відпочиваючих мешканці.

Пейнтбол (англ. Paintball — кулька з фарбою) — командна гра з застосуванням ручної пневматичної зброї (маркерів), яка стріляє капсулами з фарбою, що розбиваються при ударі по мішені, фарбуючи її.

А застосування фарби та імітування пострілів унеможливлює відпочинок як для дітей так і для дорослих.

Дане клопотання не набрало відповідної кількості голосів і було відхилено.