На Чернігівщині знайшли тіло крокодила. Відео

Тіло крокодила довжиною 1 метр знайшли в селищі Сухополова, це під Прилуками. Його виявили закопаним в лісосмузі за півкілометра від населеного пункту. Як сказав заступник начальника Прилуцького


Тіло крокодила довжиною 1 метр знайшли в селищі Сухополова, це під Прилуками. Його виявили закопаним в лісосмузі за півкілометра від населеного пункту. Як сказав заступник начальника Прилуцького міськрайонного управління Держпродспоживслужби Володимир Соляник, тварина померла близько 2 тижнів тому.

«Труп уже у розкладеному стані, зловонного запаху, практично відібрати проби на бак-дослідження, на сальмонельоз, ми не маємо можливості. Даний труп буде захоронений і проведена необхідна дезінфекція. Перевозить його у біотомічну яму на територію за містом Прилуки нема необхідності, так як дана тварина відноситься до виду рептилій, це холоднокровні тварини. Вони не несуть загрози людям. Гострими інфекційними хворобами не хворіють.»

Кому міг належати крокодил, селищний голова Сухополови Сергій Проценко не знає.

«Труп, а тим більше крокодила, на території сільської ради, це для мене було дуже дивно, бо я ніколи не думав, що можливі такі варіанти. Він невеличкий, маленький, а звідки взявся – теж я не розумію.»

Володимир Соляник, заступник начальника Прилуцького міськрайонного управління Держпродспоживслужби: «Ми ведем реєстр тварин, сільськогосподарських, але по рептиліях до нас ніхто не звертався.»

Джерело: UA:Чернігів