У Театральному сквері вже встановлюють майданчик «Корабель»

Міський голова Анатолій Лінник разом з начальником управління житлово-комунального господарства та будівництва Анатолієм Кушніренком перевірили виконання робіт по двох об’єктах: укладання

Міський голова Анатолій Лінник разом з начальником управління житлово-комунального господарства та будівництва Анатолієм Кушніренком перевірили виконання робіт по двох об’єктах: укладання тротуарної плитки від газового мосту до гуртожитку №3,4 Ніжинського державного університету ім. Миколи Гоголя та встановлення дитячого майданчику «Корабель» у сквері Театральному.

Першим об’єктом стала тротуарна доріжка від мосту до гуртожитків. При виконанні робіт було здійснено укладання тротуарної плитки, встановлені нові бордюри та консолі (освітлення) по обидва боки річки Остер (на газовому місту). 
Наступним об’єктом став сквер Театральний. Під час обстеження дитячого майданчику було надано доручення управлінню житлово-комунального господарства та будівництва надати кошторис по укладанню тротуарної доріжки від входу і до дитячого майданчику, а також зробити благоустрій навколо (підрізка дерев та кущів та встановлення урн для сміття). 

Нагадаємо, що встановлення даного майданчика у Театральному сквері викликало обурення у ніжинців, адже це зелена зона. Дане питання в травні розглядали на засіданні містобудівної ради. У ході обговорень присутні члени містобудівної ради вирішили – встановити дитячий майданчик «Корабель» на земельній ділянці за кафе «Театральне».