Приходь на мегакрутий концерт просто неба

Ніжинців та гостей міста запрошують на закриття БУР таборів та мегакрутий концерт просто неба! "Інколи в житті щось завершується і від того стає дещо сумно. Але натомість розпочинається щось нове та прекраснеНіжинців та гостей міста запрошують на закриття БУР таборів та мегакрутий концерт просто неба!

"Інколи в житті щось завершується і від того стає дещо сумно. Але натомість розпочинається щось нове та прекрасне. Бурчики приїхали, щоб допомогти активній молоді створити простір, де б усі жителі міста могли спілкуватися, дивитися кіно просто неба, відвідувати лекції, розвиватися та просто відпочивати. 

Читайте також: У Ніжині стартувало БУРне літо. Фото
Молодіжний центр почне функціонувати та відкриється уже з понеділка 17 червня! А ми поки свою місію виконали і пишаємось тим, наскільки молоді ніжинці активні. Ми не боїмося їхати додому, тому що впевнені, що молодіжний центр буде працювати на всі 100000%!!!

Усі гарні події потрібно святкувати. Тому ми запрошуємо вас святкове закриття БУР табору на концерт у суботу 15 червня о 19:00 годині в парку Гоголя!

Приходь сам та зови родичів, друзів, сусідів! Буде весело, танцювально та по-справжньому НІЖеНо!

Даруватимуть своє тепло файні гурти та співочі виконавці Ніжина. Відпочинь та понайомся з активними ніженцями, про яких ви ще не раз почуєте," - пишуть у Facebook організатори заходу - ГО "Лабораторія Ініціативної Молоді" та Будуємо Україну Разом - БУР.