У Ніжинському районі завершили роботу табори відпочинку

Табори відпочинку, що працювали на базі закладів загальної середньої освіти, вже завершили свою роботу. Таких було 16, а відпочило 605 дітей. Відпочинок школярів був насичений різними заходами, розвагами та подорожами, чимало


Табори відпочинку, що працювали на базі закладів загальної середньої освіти, вже завершили свою роботу. Таких було 16, а відпочило 605 дітей. Відпочинок школярів був насичений різними заходами, розвагами та подорожами, чимало таборів мали певні напрямки роботи.

Так, уже багато років на території Перемозького НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст. діє літня екологічна школа, мета якої – формування екологічної свідомості. 
Цього року на базі літньої екологічної школи діяло дві групи – молодша (1-4 класи) та середня (5-8 класи). Для кожної із них були підібрані свої теми та досліди. 

На базі Кукшинської ЗОШ І-ІІІ ступенів працювала математична школа «Жива математика». Мета її роботи - активізувати зацікавленість школярів до вивчення математики.

Під час відпочинкової кампанії 2019 року для дітей закладів освіти були організовані цікаві екскурсії в межах району (39 поїздок), області (13 поїздок) та за межі області (4 поїздки). Учні відвідали музеї Києва, Чернігова. Із задоволенням школярі спостерігали за тваринами у Менському зоопарку, слухали історію національного історико-культурного заповідника «Качанівка» та парку-пам`ятки садово-паркового мистецтва «Тростянець», відчули себе справжніми козаками та козачками на території резиденції гетьманів Лівобережної України в Батурині. Не менш захоплюючими виявилися поїздки і до міста Ніжина. Діти весело проводили час на атракціонах в парку імені Т.Г. Шевченка, відвідували вистави в театрі та переглядали кінострічки в кінотеатрі, освоювали навики пілотів на базі Спеціального авіаційного загону та вчилися гасити пожежі з рятувальниками Ніжинського МРВ УДСНС України в Чернігівській області.

За матеріалами Ніжинська районна державна адміністрація