Ніжинських лікарів преміювали, та не всіх

Медичні працівники нашого міста не отримали премію до свого професійного свята, чим дуже незадоволені – про це сьогодні, 18 червня, в ході щотижневої оперативної наради повідомив головний лікар НЦМЛ Олександр Костирко. Така ситуація склаласяМедичні працівники нашого міста не отримали премію до свого професійного свята, чим дуже незадоволені – про це сьогодні, 18 червня, в ході щотижневої оперативної наради повідомив головний лікар НЦМЛ Олександр Костирко. Така ситуація склалася вперше за останні кілька років.

Читайте також: В гостях у ніжинських медиків. Фото

Журналістам Mynizhyn.com Олександр Михайлович розповів, що цьогоріч премійованими виявилися тільки ті працівники, кого відзначили грамотами (а це близько півсотні медиків)."А працівників вторинної ланки медична реформа обійшла стороною", – наголосив головний лікар. Ситуація стосується не лише Ніжина, а всієї країни. Медична реформа призвела до того, що немає можливості преміювати людей.

А колектив медичних працівників у Ніжині – чималий,  по кількості – другий після освітян, це  близько 700 чоловік (разом із працівниками господарського, технічного, адміністративного сектору). 

Валентина Пильник