Троє комунальників отримали тепловий удар

Троє працівників КП "ВУКГ" опинилися на лікарняному ліжку у відділенні кардіології. Це двоє косарів і один водій. Про це повідомив вчора, 20 червня, під час наради комунальників керівник вищезазначеного підприємства Владислав Корман


Троє працівників КП "ВУКГ" опинилися на лікарняному ліжку у відділенні кардіології. Це двоє косарів і один водій. Про це повідомив вчора, 20 червня, під час наради комунальників керівник вищезазначеного підприємства Владислав Корман. Причина – піднявся тиск, люди отримали тепловий удар в ході виконання робіт.

Журналістів сайту "Мynizhyn.com" Владислав Адольфович запевнив, що  на сьогоднішній день його працівникам уже набагато краще.

"Людям стало зле, бо працюють вони в критичних умовах, – наголосив Владислав Корман. – У Ніжині – аномальна спека! А роботу ніхто не відміняв. Я, як керівник, згідно законодавства, не маю права спонтанно вносити якісь зміни у графік роботи. А працюють у нас люди з 8 ранку і до 17.00. Все, що я можу – це скоротити робочий день на якийсь час...".

Керівник також зазначив, що всі роботи комунальники виконують у спецодязі, а він не дуже захищає від тепла. "А кепка на голові – це обов'язково!", – підкресливсив В. Корман.

Валентина Пильник