Дерево спиляли – проблема залишилася

Якщо дерево старе, сухе, похилене та ще й з відчахнутими гілками – вихід один: його спилюють. І проблему нібито вирішено. Однак у землі залишається пень. Поступово із пня виростають гілочки, їх стає все більше і, вперто чіпляючись


Якщо дерево старе, сухе, похилене та ще й з відчахнутими гілками – вихід один: його спилюють. І проблему нібито вирішено. Однак у землі залишається пень. Поступово із пня виростають гілочки, їх стає все більше і, вперто чіпляючись за життя, на пні з'являється кущ. А якщо у минулому зелених насаджень було чимало, то виростають справжні кущі там, де на них уже не чекали.

Таку проблему озвучив учора, в ході засідання сесії міськради, депутат Олег Щербак. Він наголосив, що свого часу по вулиці Воздвиженській було спиляно ряд дерев. Корчуванням, звісно, ніхто не займався, і в результаті там зараз розростаються зелені зарості кущів.

У відповідь на це, міський голова А. Лінник зауважив, що корчування – це окрема послуга, окреме замовлення. То ж як бути в подібній ситуації – наразі невідомо.

Валентина Пильник 
Фото з мережі