Розум та інтелект - найбільший капітал

На площі Івана Франка у Ніжині відсвяткували випускний. 27 червня ніжинські школярі назавжди розпрощались із стінами рідних навчальних закладів. На юних обличчях можна було спіймати і радісну посмішку, і задумані очі, і легку розгубленість, бо попереду нове життя

ІМІДЖ


На площі Івана Франка у Ніжині відсвяткували випускний. 27 червня ніжинські школярі назавжди розпрощались із стінами рідних навчальних закладів. На юних обличчях можна було спіймати і радісну посмішку, і задумані очі, і легку розгубленість, бо попереду нове життя.

То що ж найважливіше для випускників?

Про це у своїй промові на центральній площі Ніжина розповів Олександр Харченко, очільник громадської організації «Ніжинське міськрайонне земляцтво».

«Гроші можуть вкрасти, дім може згоріти, будь-які матеріальні цінності можуть враз зникнути… Тож цінувати потрібно свій інтелект і розум. Розвиватись. А зараз для вас саме це найважливіше. 

Цінуйте себе, йдіть вперед із розумом і все у вас вийде!», - зазначив у своїй промові Олександр Володимирович.

Зауважимо, що Олександр Харченко провів своє дитинство у Ніжині, початкову школу відвідував у ЗОШ №15. У 1990 році, ще до того як Україна стала незалежною, батьки перевели у школу, де викладали українською мовою – ЗОШ №9. Там навчався 5-6 класи. А коли відкрилась школа-гімназія з поглибленим вивченням іноземних мов № 16, Олександр перейшов до неї та навчався до випуску. Також, п`ять років навчався та закінчив Ніжинську музичну школу за спеціальністю «класичної акустичної гітари», клас Фесюна В. І.

У Харкові Олександр Харченко отримав дві вищі освіти і 2 роки навчався в США. Всього досяг власним розумом і зусиллями! І не раз допомагав рідному місту, та про це згодом.