Смачне свято у Лосинівці. Фото

29 червня у Лосинівці святкували День селища. Відвідали свято і поважні гості, зокрема і кандадат у народні депутати України, голова громадської організації «Ніжинське міськрайонне земляцтво» Олександр Харченко разом з дружиною Тетяною. Жителі сіл, що входять до Лосинівської ОТГ, представили на ярмарку свої унікальні

ІМІДЖ


 

29 червня у Лосинівці святкували День селища. Відвідали свято і поважні гості, зокрема і кандидат у народні депутати України, голова громадської організації «Ніжинське міськрайонне земляцтво» Олександр Харченко разом з дружиною Тетяною.
 
Жителі сіл, що входять до Лосинівської ОТГ, представили на ярмарку свої унікальні роботи – це і вишивки, одяг ручної роботи, картини, предмети давнього українського побуту. Одним словом, подивитись було на що.
 
«Знаєте, я сам з Ніжина і пам’ятаю, що моя мама казала – найкраще вершкове  масло в Лосинівці. А сир без домішок – теж лосинівський. Ну а як я навчавсь, батько передавав мені лосинівські ковбаси. Ми завжди знали у Ніжині, що Лосинівська громада потужна не лише своїми традиціями, а й промисловістю, виробництвом і сільським господарством. І дуже б хотілось, щоб це все відроджувалось. І я переконаний, що коли закінчиться процес урбанізації і переїзду людей у міста, почнеться зворотній процес – коли всі будуть повертатися на свою малу батьківщину, будуть знаходити тут роботу, будуть тут одружуватись і народжувати дітей. 
 
Будемо підтримувати наші села, адже це основа нашої України! Зі святом вас і хай вам щастить!», - такою промовою привітав Лосинівську громаду кандидат у депутати Верховної Ради України від 209 округу Олександр Харченко.

Також, Олександр Володимирович вручив подяки голові Лосинівської селищної ради – Андрійцю Володимиру і секретарю Лосинівської селищної ради – Кошарній Наталії.
 
Опісля урочистостей, всіх гостей пригощали короваями і смачними домашніми стравами.

Дякуємо за гостинний прийом!